FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2018
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2012/2013 - Statistika
tabulka produktivity 3.ligy divize III + vsledky utkn v sezn 2013/2014

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 3. ligy divize III - podzim 2013/2014

CSKOVOANGFUTCHOMERKUTBENTATSTAVORPINYM
 CSK5:37:317:14:04:35:511:26:04:47:14:21:3
 OVO3:53:62:62:66:64:65:48:43:54:44:83:9
 ANG3:76:35:03:115:63:65:45:73:62:73:44:9
 FUT1:176:20:53:214:65:1013:911:29:44:285:42:3
 CHO0:46:211:321:34:44:511:65:15:37:14:43:3
 MER3:46:66:56:44:43:24:35:36:36:42:84:3
 KUT5:56:46:310:55:42:36:611:48:15:14:31:3
 BEN2:114:54:59:136:113:46:67:74:1110:73:58:8
 TAT0:64:87:52:111:53:54:117:75:22:55:53:7
 STA4:45:36:34:93:53:61:811:42:57:410:64:7
 VOR1:74:47:228:41:74:61:57:105:24:75:74:4
 PI2:48:44:34:54:48:23:45:35:56:107:53:6
 NYM3:19:39:43:23:33:43:18:87:37:44:46:3

vsledky zpas - jaro 2013/2014

CSKOVOANGFUTCHOMERKUTBENTATSTAVORPINYM
 CSK1:14:34:56:54:55:59:66:64:104:33:63:5
 OVO1:16:34:33:47:13:25:36:52:32:32:69:5
 ANG3:43:65:142:56:63:66:53:73:34:95:49:2
 FUT5:43:414:52:516:54:210:88:47:911:49:25:3
 CHO5:64:35:26:64:23:85:05:73:34:310:47:4
 MER5:41:76:65:162:45:38:62:54:55:56:72:4
 KUT5:52:36:32:48:33:58:56:56:65:25:15:1
 BEN6:93:55:68:100:56:85:87:56:165:41:51:7
 TAT6:65:67:34:87:55:25:65:71:62:46:52:5
 STA10:43:23:39:73:35:46:616:66:16:76:72:6
 VOR3:43:29:44:113:45:52:54:54:27:61:72:4
 PI6:36:24:52:94:107:61:55:15:67:67:13:3
 NYM5:35:92:93:54:74:21:57:17:66:24:23:3

tabulka produktivity v sezon 2013/2014 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Petr KonekVOR24392463
  2. Tom DolealVOR22302454
  3. Michal SoukupFUT20312253
  4. Martin RyneFUT17282452
  5. Michal ofkaSTA22321850
  6. Ji atopletCSK24282048
  7. Jan KareKUT24341347
  8. Roman PetrelaCSK24321446
  9. Daniel JonCHO22152742
  10. Filip KubelkaOVO24221840
  11. Martin ofkaSTA22172340
  12. Michal KavalrBEN22211839
  13. tepn ernTAT2329837
  14. Adam KotekTAT16191736
  15. Michal CiknekMER22231134
  16. Tom VotrubecMER24221234
  17. Jan DusKUT24191534
  18. David RyneFUT20161733
  19. Martin KalousPI22141832
  20. Tom haNYM2422931
  21. Luk VedraCHO12181331
  22. Michal KareKUT24161430
  23. Petr HsekCHO20131730
  24. Luk ZemanVOR22121830
  25. Martin SejkCSK20102030
  26. Karel KrajaSTA18181129
  27. Ji NovkOVO24161329
  28. Luk TaneekBEN16131629
  29. Jan nCHO23141428
  30. Jan DrpalkNYM24121628

Nahoru
    home | odkazy | kontakt