FBC Merkur
FBC Merkur
  MERKUR
statistika
priprava
historie
rekordy
fotogalerie
  SEZÓNY
2017 / 2018
 tabulka
 statistika - Merkur
 utkání
2016 / 2017
 tabulka
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2015 / 2016
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2014 / 2015
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2013 / 2014
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2012 / 2013
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
2011 / 2012
 tabulka
 statistika
 statistika - Merkur
 komentare
 utkání
 B - tym
2010 / 2011
2009 / 2010
2008 / 2009
2007 / 2008
2006 / 2007
2005 / 2006
2004 / 2005
2003 / 2004
2002 / 2003
2001 / 2002
2000 / 2001
1999 / 2000



SKS


Copyright © 2018
Ond??Hanu?& Michal Cik?k

Sezna 2011/2012 - Statistika
tabulka produktivity 3.ligy divize III + vsledky utkn v sezn 2011/2012

30 nejlepch hr podle kanadskho bodovn

vsledky zpas - podzim / jaro

vsledky zpas 3. ligy divize III - podzim 2011/2012

FBKOBDESNYMATHMERDDMBNKINVORKUTBENFBI
 FB6:45:136:83:63:46:84:143:51:107:16:53:5
 KOB4:66:74:32:54:54:53:14:76:105:45:77:3
 DES13:57:65:105:117:49:88:33:26:75:712:84:3
 NYM8:63:410:52:47:32:41:24:58:82:57:41:1
 ATH6:35:211:54:26:66:57:45:48:73:612:95:4
 MER4:35:44:73:76:65:56:78:75:62:57:72:4
 DDM8:65:48:94:25:65:55:48:06:39:17:59:2
 BN14:41:33:82:14:77:64:56:42:52:52:49:3
 KIN5:37:42:35:44:57:80:84:64:36:47:76:7
 VOR10:110:67:68:87:86:53:65:23:42:57:96:2
 KUT1:74:57:55:26:35:21:95:24:65:212:911:1
 BEN5:67:58:124:79:127:75:74:27:79:79:122:4
 FBI5:33:73:41:14:54:22:93:97:62:61:114:2

vsledky zpas 3. ligy divize III - jaro 2010/2011

FBKOBDESNYMATHMERDDMBNKINVORKUTBENFBI
 FB4:611:41:25:67:41:203:15:74:63:26:76:5
 KOB6:47:57:64:813:61:58:57:53:53:26:105:6
 DES4:115:73:142:26:92:35:48:84:44:97:63:8
 NYM2:16:714:33:53:36:33:52:13:22:27:63:5
 ATH6:58:42:25:35:62:34:28:08:55:35:44:3
 MER4:76:139:63:36:55:95:57:210:68:57:88:4
 DDM20:15:13:23:63:29:55:35:34:69:57:47:2
 BN1:35:84:55:32:45:53:53:78:53:35:78:6
 KIN7:55:78:81:20:82:73:57:34:24:93:35:6
 VOR6:45:34:42:35:86:106:45:82:43:84:33:4
 KUT2:32:39:42:23:55:85:93:39:48:34:73:2
 BEN7:610:66:76:74:58:74:77:53:33:47:44:1
 FBI5:66:58:35:33:44:82:76:86:54:32:31:4

tabulka produktivity 3. ligy divize III v sezon 2011/2012 - statistika

jmnotmzpasybrankynahrvkybody
  1. Jan tpekKUT24372562
  2. Tom DolealVOR23421557
  3. Ondej ulcBEN21441054
  4. Roman PetrelaDDM24332053
  5. Michal CiknekMER24381351
  6. Luk TaneekBEN24242751
  7. Petr KonekVOR24311950
  8. Jan VacekATH24222850
  9. Martin SejkDDM24212849
 10. Ondej KoKOB24271946
 11. Tom VotrubecMER24232043
 12. Ondej PlechFB23281442
 13. Jakub KvtoDES23162339
 14. Petr FierMER24281038
 15. Jakub DrobnNYM2426935
 16. Tom haNYM24251035
 17. Tom PytlATH24221234
 18. Ji atopletDDM19132134
 19. Roman SvrekKOB24211132
 20. Ivan PetrDES17211132
 21. Rudolf MikulaFBI24171431
 22. Pavel rskDES23112031
 23. Ondej PecaDDM18201030
 24. Luk ZemanVOR23151227
 25. Martin GregorDDM20101727
 26. Luk HodanKUT1819726
 27. Ctirad MalinaKOB24111526
 28. Vladimr FolberVOR24101626
 29. Onej KozkKIN2191726
 30. Jakub MudraKIN2319625

Nahoru
    home | odkazy | kontakt